Kategoria: Inne

 • Finał konkursu z Almette Fruit – relacja.

  Finał konkursu z Almette Fruit – relacja.

  by

  w przepisy na: ,

  Jak zapewne część z Was wie, w ubiegłą sobotę odbył się finał konkursu Taste the Summer by Almette Fruit. Wzięło w nim udział 10 blogerek wraz ze swoimi 4 osobowymi drużynami, w tym oczywiście ja 🙂

 • Konkurs z Almette Fruit

  Konkurs z Almette Fruit

  by

  w przepisy na:

  Chciałabym Was serdecznie zaprosić na konkurs „Taste the Summer by Almette Fruit” , w którym będziecie mogli puścić swoje wodze fantazji i wykazać się pomysłowością oraz kreatywnością. W roli głównej serki Almette z serii Fruit.

 • Wyniki konkursu “Upiecz ciasto dla Słodkiej Babeczki”

  Wyniki konkursu “Upiecz ciasto dla Słodkiej Babeczki”

  by

  w przepisy na:

  Oj, ale mi sprawiliście przyjemność tymi ciastami! Szkoda, że nie ma opcji “spróbuj przez monitor”, bo z wielką ochotą skosztowałabym po kawałeczku z każdego 🙂

 • Tort czekoladowy z kremem cytrynowym + film

  Tort czekoladowy z kremem cytrynowym + film

  Ten tort przygotowałam specjalnie dla mojej Mamy, która niedawno świętowała swoje urodziny. Zależało mi na tym, by nie był zapychający ani słodki. Raczej lekki i orzeźwiający.

 • Konkurs – upiecz ciasto dla Słodkiej Babeczki!

  Konkurs – upiecz ciasto dla Słodkiej Babeczki!

  by

  w przepisy na:

  Zapraszam wszystkich do udziału w konkursie na słodki wypiek – zaproś mnie na własnoręcznie upieczone ciasto 🙂 .

 • Smak porażki

  Smak porażki

  by

  w przepisy na:

  Porażka potrafi smakować różnie… mawia się, że ma gorzki smak. Moja miała smak słodki. To będzie wpis o Słodkiej Porażce.

 • Konkurs – Świąteczne Wypieki

  Konkurs – Świąteczne Wypieki

  by

  w przepisy na:

  Konkurs na święta planowałam już dawno… Nagromadziłam też trochę, mam nadzieję fajnych ‘fantów’ na nagrody.

 • Krem maślany na bezie szwajcarskiej

  Krem maślany na bezie szwajcarskiej

  Dzisiejszy wpis będzie inny. Taki hmmm… jakby to powiedzieć – techniczny. Stworzony z potrzeby i na prośbę wielu osób. Dlatego postanowiłam pokazać Wam, jak robię krem do dekoracji tortu oraz samą dekorację w kształcie różyczek.

 • Międzynarodowy Dzień Czekolady

  Międzynarodowy Dzień Czekolady

  by

  w przepisy na:

  Chciałaby Wam przedstawić czekolady marki Fin Carré, które są dostępne w Lidlu. Wśród oferowanej gamy produktów, każdy znajdzie coś dla siebie.

 • Wyniki konkursu ‘wielkanocne wypieki’

  Wyniki konkursu ‘wielkanocne wypieki’

  by

  w przepisy na:

  Pierwszy konkurs na blogu dobiegł końca. Muszę przyznać, że ilość nadesłanych prac przeszła moje oczekiwania. Wybór był bardzo, ale to bardzo trudny i przebiegał w kilku etapach.

 • Konkurs – wielkanocne wypieki

  Konkurs – wielkanocne wypieki

  by

  w przepisy na:

  Aby jeszcze bardziej zachęcić Was do pieczenia, chciałabym serdecznie zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w pierwszym organizowanym przeze mnie konkursie.

 • Wesołych Świąt!

  Wesołych Świąt!

  by

  w przepisy na: ,

  Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy.

 • Lukier

  Lukier

  Lukier – prosta sprawa a efekty niesamowite! Przepis nie tylko na lukier ale też pomysł na wspólne spędzenie wieczoru – zwłaszcza gdy ma się dzieci (i męża 🙂 ).

 • Konkurs i fajne nagrody

  Konkurs i fajne nagrody

  by

  w przepisy na:

  Chciałabym serdecznie Was zaprosić do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez zaprzyjaźniony portal iLunch. Jest to młody ale bardzo prężnie rozwijający się i niezmiernie interesujący portal, którego celem jest propagowanie idei zdrowego żywienia.

 • Wspólne gotowanie z Robertem Sową

  Wspólne gotowanie z Robertem Sową

  by

  w przepisy na:

  W środę po raz drugi odbyły się warsztaty kulinarne w ramach Akademii Kulinarnej iLunch.pl. I po raz drugi miałam ogromną przyjemność wziąć w nich udział i pod czujnym okiem mistrza kuchni Roberta Sowy przygotowywać wykwintne dania. Kolejny raz – ku mojej ogromnej radości – w menu znalazło się sushi.

 • Kulinarna przygoda c.d.

  Kulinarna przygoda c.d.

  by

  w przepisy na:

  Minął już tydzień od pierwszego spotkania „Akademii kulinarnej iluncha” a ja dalej nie mogę otrząsnąć się z wrażeń i emocji. Jak było? Pomimo moich wielkich obaw i początkowego oporu, spotkanie okazało się fantastyczną przygodą kulinarną. Po krótkiej części informacyjnej jaka jest idea, na czym polega i jak ma działać portal iLunch, nastąpił moment, na który…

 • Kulinarna przygoda

  Kulinarna przygoda

  by

  w przepisy na:

  Portal iLunch organizuje pod hasłem “Akademia Kulinarna iLunch” cykl ekskluzywnych warsztatów dla właścicieli restauracji. Formuła opiera się na spotkaniach z “osobistościami” kuchni polskiej, podczas których oprócz mile spędzonego czasu można wymienić doświadczenia a nawet – ba! – spróbować pod okiem mistrza własnych sił w profesjonalnym kucharzeniu… I stało się – zostałam wyróżniona! Na pierwsze spotkanie…